CONTACTGEGEVENS

Antje Uytterhaegen

Klinisch Psychologe | Kinderen en Jongeren
Gedragstherapie en Psychodiagnostiek

Academiestraat 7
3300 Tienen
0475/82.48.19 - enkel na afspraak
antje.uytterhaegen@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Emma Missiaen

Klinisch Psychologe | Kinderen en Jongeren

Academiestraat 7
3300 Tienen
0470/32.96.85 - enkel na afspraak
emma.missiaen@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Evelien Luyckx

Klinisch Psychologe | Kinderen en Jongeren
Gezins- en Systeemtherapeute i.o.

Academiestraat 7
3300 Tienen
0497/03.92.58 - enkel na afspraak
evelien.luyckx@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Iris Claeys

Klinisch Psychologe | Volwassenen
Psychoanalytische Psychotherapie

Academiestraat 7
3300 Tienen
0478/83.32.90 - enkel na afspraak
iris.claeys@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Joke Van Assche

Klinisch Psychologe | Kinderen en Jongeren
Gedragstherapeute i.o.

Academiestraat 7
3300 Tienen
0484/15.39.69 - enkel na afspraak
joke.van.assche@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Jurgen Lemiere

Klinisch (Neuro) Psycholoog | Kinderen en Jongeren
Gedragstherapeut

Academiestraat 7
3300 Tienen
0495/78.72.45 - enkel na afspraak
jurgen.lemiere@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Karen Mosselmans

Logopedist
Beeldend therapeut

Academiestraat 7
3300 Tienen
0484/50.49.81 - enkel na afspraak
karen.mosselmans@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Dr. Kim Daniëls

Kinder- en Jeugdpsychiater
Gezins- en Systeemtherapeute

Academiestraat 7
3300 Tienen
0485/33.32.62 - enkel na afspraak
kim.daniels@groepspraktijkhorizon.be
www.groepspraktijkhorizon.be


Algemeen contact emailadres en telefoonnummer

info@groepspraktijkhorizon.be
0487/63.47.47